Firma z Górek dezynfekuje karetki za darmo. Ratownicy dziękują za ten gest!

1
1413

Firma Pana Mirosława z Górek, zajmuje się turbosprężarkami naprawą i konserwacją. W ostatnim czasie, trudnym dla wszystkich. Zakład postanowił wspomóc ratownictwo medyczne.

Jest to kolejny pozytywny przypadek w naszym powiecie firm, które postanowiły wesprzeć ratowników pracujących w sztumskim szpitalu. Przypomnijmy, że często bywa tak że to właśnie zespoły ratownictwa medycznego są pierwszym ogniwem, w kontakcie z poszkodowanym.

W obecnych czasach epidemii koronowirusa, ratownicy, lekarze oraz pielęgniarki są pierwszymi medykami którzy niosą pomoc osobom podejrzanym o zarażeniem wirusem covid-19. W szybkim ograniczeniu rozprzestrzeniania się koronawirusa z pewnością pomaga dezynfekcja karetek. Niestety jak się okazuje nie każdy szpital, posiada odpowiedni sprzęt min. do tzw. ozonowania karetek.

Firma z Górek taki sprzęt posiada i zaoferowała swoją pomoc w tych trudnych czasach. Karetki są za darmo dezynfekowane za pomocą profesjonalnego sprzętu do ozonowania.

Szpitale w obliczu pandemii SARS-CoV-2 proszą o wszelką pomoc. Na apel odpowiedział także inne branże min. gastronomiczne które dowożą posiłki dla załóg pracujących na pierwszej linii „frontu” z epidemią koronawirusa.

W imieniu ratowników medycznych, lekarzy oraz pielęgniarek i personelu medycznego serdecznie dziękujemy za wsparcie oraz pomoc przekazaną w tych trudnych czasach.

1
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Michał Recent comment authors
Michał
Gość
Michał

Brawa dla Pana Mirosława i dla firmy gastronomicznej.