Kolejny zatrzymany za posiadanie narkotyków.

0
701

Mieszkaniec powiatu gdańskiego został zatrzymany po tym, jak kryminalni znaleźli przy nim znaczne ilości marihuany. Podejrzany usłyszał zarzuty, został doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze operacyjni Komendy Powiatowej Policji w Sztumie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku własnych działań operacyjnych ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu gdańskiego może posiadać przy sobie znaczne ilości marihuany. Policjanci pracując nad sprawą na jednym z parkingów osiedlowych w Gdańsku zatrzymali mężczyznę, który wsiadał do swego samochodu. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Przy 34-letnim mieszkańcu powiatu gdańskiego kryminalni znaleźli znaczne ilości marihuany o łącznej wadze blisko 700 gramów.

Mężczyznę zatrzymano w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków i przewieziono do Komendy Powiatowej Policji w Sztumie wraz z zabezpieczoną marihuaną. Podejrzany usłyszał zarzuty oraz został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Kwidzynie z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar