Uczniowie Zespołu Szkół im C.K Norwida na kwarantannie w Kołozębiu.

15
6761

Jak już informowaliśmy Państwa 20 osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół im. C. K Norwida przebywała na praktykach zawodowych, realizowanych w ramach Programu Erasmus+, które odbywały się na terenie Niemiec.

Uczniowie i opiekunowie Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu wrócili z wymiany młodzieżowej w Niemczech. Jako osoby powracające z zagranicy, zgodnie z zaleceniami sanepidu, poddani zostali 14-dniowej kwarantannie.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Sztumie, “młodzież i opiekunowie są w dobrym stanie zdrowotnym, zapewnione mają wyżywienie, media, oraz są pod stałą opieką Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego i Stacji Sanitarno Epidemiologicznej.”

15
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
4 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
VanessalkoGgggMelissaMelissa Recent comment authors
.gg
Gość
.gg

XDDDDE Przecież oni dalej są w Niemczech xd Ułomy z was. Sami powinniscie do tego Kołozďbia jechać sie leczyc.

.gg
Gość
.gg

Kołozębia*

Myka
Gość
Myka

Z ciebie ulom. Wrocili a jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj.

A.a
Gość
A.a

Ułom to jest z ciebie, nie wiesz nie wypowiadaj się. Już w Polsce są od paru dni…

Melissa
Gość
Melissa

Z piątku na sobotę zjechali z Niemiec.

Mieszkanka
Gość
Mieszkanka

LUDZIE !!!zastanówcie się nad sobą.Po co te komentarze.Może zapytalibyście czy komuś czegoś nie trzeba ,czy wszystko jest dobrze a nie…Pojechali no trudno teraz trzeba mieć tylko nadzieje że wrócili zdrowi…Bo nawet taka tragedia nie nauczy nie których pokory.Ja pozdrawiam i życzę im wszystkim zdrowia

Jalll
Gość
Jalll

Głąby pojechały teraz niech siedzą jak najdłużej na tej kwarantannie my ich nie chcemy u nas. Wymiany się zachciało jak epidemia na świecie ktoś powinnien za to beknąč. Rodzice że puścili tragedia.

lko
Gość
lko

Dokładnie brak wstępu dla nich do Dzierzgonia. Bo w innym razie jak wyjdą z kwarantanny zaraz będą wałęsać się po mieście, jak to mamy teraz wolne mają zamiast siedzieć w domu to pełno młodzieży po 20 na mieście brak odpowiedzialność nie liczą się z innymi. Gdzie Policja

Wwm
Gość
Wwm

Najpewniej odpowie p. Burmistrz, która odgrażała się, że nie wpuści ich do miasta. Kto dał pani takie prawo, większe niż prezydent? Również starosta za to odpowie w momencie, kiedy wyparł się ich i zostawił w Niemczech.

Nick 2
Gość
Nick 2

A to co ich rodzice nie maja rozumu by ich pyszczac nie wpuszczac ich do miasta za glupote trzeba placic

Gggg
Gość
Gggg

Hahahha ile ludzi codziennie jeździ do pracy gdzie jest multum ludzi? Najpewniej już są zakażeni. Nie boisz się stać koło nich w sklepie jak pakujesz papier toaletowy?

lko
Gość
lko

nie bo dokonuje zakupów online.

Melissa
Gość
Melissa

Może przedstaw się bo ja Ci chętnie odpowiem na to pytanie. Widać że Twoje dziecko, wnuk, bratanek, tam nie siedzi. A ja muszę na to patrzeć. Decyzja zapadła. Dzieci pojechały. Rozwijać się. Nie dla kaprysu. A teraz komentarz. Myślisz że coś takiego można było tak odwołać? Jak wyjeżdżali u nas nie było jeszcze aż te akiej tragedii.

Vanessa
Gość
Vanessa

Rozwijać? chyba w myciu garów?

Pati
Gość
Pati

Ludzie a może to wszystko dzieje się po to żebyśmy się zatrzymali, zastanowili się nad sobą a przede wszystkim nad tym jakimi ludźmi jesteśmy i co sobą reprezentujemy. Wszechobecna podłość, nienawiść i brak empatii, głupota oto cechy Polaków.