Akcja szycia maseczek w Dzierzgoniu idzie pełną parą! Są pierwsze efekty!

3
536

Wspaniała inicjatywa dzierzgońskich instytucji dla dobra nas wszystkich! Mieszkańcy, pracownicy szkoły, przedszkoli, żłobka oraz samorządowcy szyją maseczki dla mieszkańców Gminy Dzierzgoń. Akcję zorganizowała Szkoła Podstawowa w Dzierzgoniu oraz Radna Rady Miejskiej Małgorzata Cieśla. Każda z wymienionych stron gromadzi materiały potrzebne do uszycia jak największej ilości maseczek.

Pomysł od razu uzyskał aprobatę władz gminy Dzierzgoń, która wspiera tą szlachetną inicjatywę. Jak poinformowała na swoim facebooku jedna z organizatorek akcji, Małgorzata Cieśla „ Sytuacja szycia maseczek dla naszego miasteczka jest dynamiczna. Dziewczyny dzwonią, “wykopują” skąd się da materiały, gumki. Rysują, wycinają, szyją, telefonują. Każdy robi co się da aby maseczek przybywało.

Dotarły już pierwsze uszyte przez Dobre Ręce ❤️Dziękuję na dzień dzisiejszy z imienia:Jola, Ania,Monika Marta, Wiola, Czesia, Rysia, Renia, Joanna, Natalia, Agnieszka, Aneczka córka Natalii, Katarzyna-za wsparcie i wszelką pomoc. ❤️RAZEM DAMY RADĘ❤️Chętnych zapraszamy do współpracy 🤗Każda para rąk i maszyna się liczy. Robimy to dla nas i naszego miasteczka.

My również zachęcamy wszystkich do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.

3
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
krawcowaWyborcaWyborca Recent comment authors
Wyborca
Gość
Wyborca

Brawo WY!!!!!!

Wyborca
Gość
Wyborca

Brawo WY!!!!!

krawcowa
Gość
krawcowa

Brawo WY!!!!!!. Jesteście WIELCY!!!!!