Mamy 1031 przypadków zakażenia koronawirusem. Do tej pory zmarło 14 osób!

0
629

W środę przed godziną 18 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 74 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem oraz o śmierci kolejnej osoby. To 80-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące. Łącznie do tej pory w naszym kraju potwierdzono 1031 przypadków zakażenia, a zmarło 14 osób.

“Mamy 74 nowe przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 39 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. świętokrzyskiego. Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Skarżysku Kamiennej zmarła 14 osoba zakażona koronawirusem. To 80-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące” – poinformowało MZ.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem to 1031.

Poprzedni komunikat pochodził z godziny 13.30. Mówił o 31 nowych przypadkach i śmierci trzynastej osoby.

W środę resort zdrowia o nowych przypadkach poinformował w pierwszym komunikacie około 9 rano. “Mamy 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego i lubelskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego i woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. małopolskiego” – napisano w komunikacie.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar