Koronawirus wymusza specjalne procedury. Sprawy w urzędzie załatwisz w holu.

0
578

Epidemia koronawirusa wymusza na wielu instytucjach wprowadzenie specjalnych procedur, mających na celu ograniczenie kontaktu pracowników administracji z petentami. W Dzierzgońskim urzędzie pracownicy, rotacyjnie pracują w urzędzie lub zdalnie.

Jak informuje burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun, wszyscy znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości, która wymusza na nas podjęcie decyzji o całkowitym wyłączeniu urzędu miejskiego dla naszych mieszkańców, co nie oznacza że petenci nie będą mogli załatwić swoich spraw.

W holu urzędu, jest wyznaczone specjalne stanowisko, w którym możemy załatwić swoje sprawy. Pracownik przyjmie dokumenty, przekaże je osobie do której one powinny trafić. Ograniczenia jakie zastosowały instytucje w naszej gminie, nie oznaczają że urzędnicy zamknęli się dla społeczeństwa. W dalszym ciągu pracujemy dla naszych mieszkańców – podkreśla Jolanta Szewczun Burmistrz Dzierzgonia.

Jednocześnie włodarz dziękuje mieszkańcom naszej gminy, za to że stosują się do wszystkich wytycznych nt. Narodowej kwarantanny.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar