Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. ma nowego Przewodniczącego Rady Nadzorczej

1
2036

W dniu dzisiejszym Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne w Dzierzgoniu poinformowało o zmianach w Radzie Nadzorczej. Jak wynika z oświadczenia zamieszczonego na portalu społecznościowymDzisiaj Rada Nadzorcza Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. powołała na funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Halinę Redlin (Skarbnika Gmina Dzierzgoń), natomiast na Wiceprzewodniczącego Henryka Wojtowicza.”

Przypomnijmy, że Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. powstało z inicjatywy władz samorządowych Dzierzgonia oraz lokalnych przedsiębiorców w listopadzie 1994 roku. Głównym akcjonariuszem jest Miasto i Gmina Dzierzgoń, pozostali akcjonariusze to przedsiębiorstwa i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w naszej gminie.

Celem działania RTI jest tworzenie warunków rozwoju społeczno-gospodarczego regionu, w szczególności w zakresie wspierania rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw i spójności społeczno-gospodarczej. Wszelkie działania RTI są skierowane głównie na podniesienie konkurencyjności polskich małych i średnich przedsiębiorstw działających w regionie na rynku polskim i Unii Europejskiej. Satysfakcja klienta oraz uznanie dla organizacji w środowisku lokalnym są podstawowymi kryteriami sukcesu RTI.

1
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Don Corleone Recent comment authors
Don Corleone
Gość
Don Corleone

No nie, tego się nie spodziewałam !!!. Gdzie tej Pani jeszcze nie ma. Niech poda jakie jeszcze etaty zajmuje. Jest to osoba osiągająca najwyższe zarobki w gminie (oświadczenia majątkowe). Jeżeli pracuje na kilku etatach, to kiedy ma czas na wypełnianie obowiązków skarbnika gminy.