Jedna osoba poszkodowana w wypadku w Balewie.

2
1835

Dziś chwilę przed godziną 13 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze Balewo-Krasna Łąka. Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy ratowniczo-gaśnicze z Mikołajek Pomorskich oraz Sztumu, policje i zespół ratownictwa medycznego.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe oraz udzieleniu pomocy medycznej poszkodowanej kobiecie. Jak wynika z pierwszych ustaleń, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, samochód osobowy marki opiel astra, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia, kierująca pojazdem 25-letnia kobieta, została zabrana do szpitala w celu dalszej diagnostyki medycznej.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze, szczególnie przy zmieniających się warunkach atmosferycznych.

Zdjęcia dzięki uprzejmości OSP Mikołajki pomorskie.

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
8 miesięcy temu

Powiat nie obkasza poboczy, dziura na dziurze na tej drodze i wypadki gotowe. Wiadomo, pewnie też prędkość, ale stan tej drogi i jej poboczy jest fatalny – a to wina Starostwa.

Obserwator
Obserwator
8 miesięcy temu

No i należy dodać, że te drzewa wchodzące już w asfalt powinny dawno być wycięte. Nikt się tym nie zajął do tej pory i nie wskazuje nic na to aby to się zmieniło. Radni powiatowi i Starostwo ma inne cele.