Gabriela Smolińska nowym Skarbnikiem Powiatu Sztumskiego.

0
572

W dniu dzisiejszym podczas sesji Rady Powiatu Sztumskiego powołana została na stanowisko Skarbnika Powiatu Sztumskiego Gabriela Smolińska. Starostwo Powiatowe od pewnego czasu poszukiwało intensywnie osoby, która spełniała by wszystkie kryteria wymagane prawem do obsadzenia stanowiska skarbnika powiatu. Wcześniej na tym stanowisku przez trzy kadencje funkcję pełniła Lucyna Bednarska, która odeszła w zeszłym roku.

Jak informuje starostwo powiatowe w Sztumie – „Podczas dzisiejszej sesji powołano nową Skarbnik Starostwa Powiatowego w Sztumie Panią Gabrielę Smolińską, która ma niezbędne przygotowanie – Certyfikat Ministerstwa Finansów w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz kierunkowe studia i doświadczenie zawodowe m.in. w samorządzie, spółkach i prywatnych firmach

Gabriela Smolińska wcześniej piastowała funkcję – Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Sztumie. W poprzednich latach nowa skarbnik pracowała w Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu i Sztumie.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar