[WIDEO] Utonął w czasie nocnej kąpieli, trwają poszukiwania 20-latka. W akcji sonar straży pożarnej.

3
5376

Od kilkunastu godzin strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sztumie oraz z grupy Wodno-Nurkowej z Gdańska i Kościerzyny przeczesują dno żwirowni w Waplewie Wielkim w poszukiwaniu zaginionego 20-latka, który wczorajszego wieczoru utonął w zbiorniku wodnym.

Kiedy strażacy przybyli na miejsce, na powierzchni wody utrzymywał się jeden mężczyzna, mający jednak poważne trudności z wydostaniem się na brzeg. Drugiej osoby nie było już niestety widać na wodzie. Strażacy wydobyli tonącego z wody i rozpoczęli poszukiwania drugiego mężczyzny na podstawie wskazówek uratowanego.

Niestety pomimo podjętych działań w nocy nie udało się zlokalizować ciała 20-latka. Dziś rano wznowiono poszukiwania, które do chwili obecnej nie przyniosły żadnych efektów. Do akcji w dniu dzisiejszej skierowano również strażaków z OSP Ostrzyce, którzy przy wykorzystaniu sonaru starają się namierzyć ciało 20-latka.

Jak udało nam się ustalić na miejscu zdarzenia, do tragedii doszło w chwili gdy kilkunastu osobowa grupa młodych osób, korzystała z kąpieli na nieczynnej żwirowni. W chwili kiedy mężczyzna pływał, trafił na mieliznę na której stanął po chwili jednak doszło do załamania się dna i mężczyzna wpadł do wody. Po mimo przeprowadzonej akcji ratowniczej do chwili obecnej nie udało się ratownikom zlokalizować zwłok mężczyzny.

 

3
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
...Nick... Recent comment authors
...
Gość
...

Czy wiadomo kto to?

Nick
Gość
Nick

Wiadomo, ale to nie jest ważne. Nie uważasz?

...
Gość
...

Może dla mnie jest?