Narkotyki w trakcie kontroli drogowej.

0
2169

Sztumscy policjanci znaleźli narkotyki w trakcie kontroli drogowej. Ponadto kierujący osobowym bmw znajdował się pod wpływem marihuany. Kierowca oraz podróżujący z nim dwóch pasażerów zostali zatrzymani. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dziś w nocy policjanci prewencji Komendy Powiatowej Policji w Sztumie postanowili zatrzymać do kontroli drogowej osobowe bmw.

W trakcie kontroli funkcjonariusze zauważyli, że kierujący oraz pasażerowie zachowują się dość nerwowo. Mundurowi poddali mężczyznę badaniu na zawartość środków odurzających w organizmie testerem narkotykowym. Badanie potwierdziło, że kierujący jest pod wpływem marihuany. Z kolei u jednego pasażera, 20-latka znaleziono marihuanę, zaś u drugiego, 25-latka amfetaminę.

W trakcie dalszej kontroli okazało się, że 21-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, które niedawno stracił za jazdę pod wpływem narkotyków. Wszyscy trzej mężczyźni, mieszkańcy powiatu sztumskiego zastali zatrzymani. Samochód osobowy został odholowany na parking strzeżony.

Za popełnione przestępstwa odpowiedzą teraz przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

DODAJ KOMENTARZ:

avatar