Ile czasu potrzebuje starostwo by odpowiedzieć na 3 pytania o obkoszenia poboczy?

0
1614

17 czerwca zwróciliśmy się z pytaniem do Starostwa Powiatowego w Sztumie o obkoszenia na drodze powiatowej Bruk – Dzierzgoń oraz Dzierzgoń – Mikołajki Pomorskie. Zapytania dotyczące tej ważnej kwestii bezpieczeństwa wysłaliśmy na podany adres e-mail czyli ([email protected]), widoczny w zakładce kontakt na stronie głównej starostwa. Do dziś niestety nie otrzymaliśmy odpowiedzi na trzy pytania zawarte w mailu.

Kwestie jakie interesowały naszą redakcję, z punktu widzenia użytkowników wspomnianych dróg są bardzo ważne dla wielu z nas. Natomiast urzędnicy najwidoczniej potrzebują wielu dni i analiz by odpowiedzieć na pytania, które pewnie były mocno skomplikowane, a ustalenie stanów faktycznych wymaga dużej pracy.

Poniżej publikujemy owe skomplikowane pytania.

1. Jak często prowadzone są prace obkoszeniowe na wspomnianych drogach?

2. Czy trafiały do Państwa sygnały na temat zarośniętych poboczy na Państwa drogach?

3. Z czego wynika tak długie zwlekanie z pojawieniem się kosiarek na wspomnianych odcinkach dróg powiatowych?

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu (tu numer prywaty).

Nie wiemy jaki jest powód tak długiego zwlekania z odpowiedzią na nasze pytania. Za to mieszkańcy i nasi widzowie nie jednokrotnie wyrażali swoje zdanie na temat stanu poboczy na wspomnianych odcinkach dróg. Który jest katastrofalny!

Rozumiemy, że trwająca kampania wyborcza jest ważna i powiat musi zajmować się wiecami wyborczymi i promowaniem kandydata na Prezydenta RP na swoim facebooku, jednak mieszkańcy czekający na sygnał oczekują odpowiedzi. Jak tylko uda nam się uzyskać odpowiedź na nasze zapytania, niezwłocznie Państwa poinformujemy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments