Nie żyją dwie kobiety. Podejrzewany o zabójstwo trafił do szpitala, w organizmie miał ponad pięć promili alkoholu.

0
1286

W dniu dzisiejszym zostaną przeprowadzone sekcje zwłok dwóch kobiet, które zginęły w wyniku ataku 51-letniego mężczyzny w jednym z mieszkań w Nowym Stawie. Podejrzany o podwójne zabójstwo mężczyzna był pijany, znajduje się w szpitalu jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak w chwili obecnej śledczy nie mogą przesłuchać napastnika.

Jak informuje rzecznik prasowy malborskiej policji asp. Sylwia Kowalewska – na chwile obecną wiadomo, że zginęły dwie kobiety i że 51-latek został zatrzymany. Zamordowane kobiety to 44-letnia siostra podejrzanego mężczyzny oraz 50-letnia konkubina.

Z kolei Prokuratura Okręgowa w Gdańsku podaje że, mężczyzna w momencie zatrzymania był pijany, miał około 5 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Ze względu na zaistniałą sytuację z upojeniem alkoholowym, śledczy nie mogą przesłuchać podejrzanego i tym samym dowiedzieć się co skłoniło go do tak drastycznego czynu.

Na dziś zaplanowano przeprowadzenie sekcji zwłok zmarłych kobiet, choć pierwotnie miała to być środa. Udało się te badania przyspieszyć. Sekcja wykaże, co było przyczyną śmierci ofiar. Jak podaje malborska jednostka policji, mundurowi zabezpieczyli narzędzie zbrodni, jakim miał być nóż.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar