[WIDEO] Tymczasowy areszt na 3 miesiące dla podejrzanego o zamordowanie dwóch kobiet

0
897

51-letni mężczyzna, który jest podejrzany o zabójstwo swojej siostry i partnerki w Nowym Stawie, decyzją malborskiego sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Posiedzenie aresztowe odbyło się w Sądzie Rejonowym w Malborku.

Jak informowała Prokuratura Okręgowa w Gdańsku – podejrzany przyznał się do winy, jednak odmówił składania zeznań. Natomiast chwile przed posiedzeniem aresztowym, odpowiedział na nasze pytanie – co go skłoniło do takiego czynu – odpowiedział że „ Nie wiem, co mi od…bało” i że żałuje tego co się stało i wyraża skruchę.

Śledczy zarzucają mu jednak, że uderzył nożem – i to wielokrotnie. Swojej 44-letniej siostrze, jak wynika ze wstępnych wyników sekcji zwłok, wbił nóż kuchenny jeden raz prosto w serce, natomiast swoją 50-letnią partnerkę ugodził aż siedem razy. W momencie zdarzenia musiał być bardzo pijany, nawet gdy już odejmie się butelkę wódki, którą kupił sobie w sklepie zaraz po zabójstwie i natychmiast wypił. Prokuratura wyjaśnia, że wtedy miał już ponad 5 promili w organizmie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments