Nietrzeźwy pieszy został potrącony przez samochód.

0
780

W niedzielę policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny w Czerninie. Jak się później okazało pieszy był nietrzeźwy. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze z ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny.

W niedzielę wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sztumie otrzymał zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny w Czerninie. Policjanci pojechali na miejsce zdarzenia, gdzie ustalili okoliczności i przebieg wypadku. Ze wstępnych informacji mundurowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 60-letni mężczyzna podczas przechodzenia przez jezdnię w miejscu niedozwolonym wszedł prosto pod nadjeżdżające osobowe BMW. Jak się później okazało pieszy był nietrzeźwy. Badanie urządzeniem na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 1,5 promila. Mężczyzna, mieszkaniec powiatu sztumskiego został przewieziony do szpitala z obrażeniami nogi. Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku oraz przeprowadzili oględziny. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy szczegółowo wyjaśnią okoliczność zdarzenia.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments