Od 18 stycznia dzieci z klas I-III wracają do szkół. Trwa konferencja prasowa.

0
513

Trwa konferencja ministra zdrowia Adama Niedzielskiego i ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka. Przekazano, że od 18 stycznia dzieci z klas I-III wrócą do nauki stacjonarnej. Pozostałe restrykcje wciąż będą obowiązywać.

Na poniedziałkowe popołudnie zapowiedziano konferencję prasową na temat zasad bezpieczeństwa z udziałem ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka.

Ministrowie odnieśli się między innymi do tego, jak po 17 stycznia, czyli po zakończeniu ferii zimowych, będzie wyglądała organizacja zajęć szkolnych.

Utrzymane zostają wszystkie inne obostrzenia.

Od 28 grudnia 2020 roku zamknięte są hotele, stoki narciarskie, galerie handlowe (z wyjątkiem sklepów spożywczych, sklepów z książkami i prasą, drogerii, aptek). Po powrocie do Polski transportem zbiorowym, obowiązuje 10-dniowa kwarantanna.

Zamknięte są też siłownie, baseny, kluby fitness, restauracje, kina, muzea, teatry, galerie sztuki. Zgromadzenia publiczne są ograniczone do pięciu osób. Limity obowiązują też w sklepach i kościołach.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments