Szklanka na drodze Mikołajki Pomorskie – Dzierzgoń.

4
1864

Dzisiejszy dzień obfituje w materiały na temat stanu dróg w naszej Gminie. O tyle o ile droga wojewódzka nr 515 jest czarna, tak już na bocznych drogach panują narciarskie warunki – dosłownie.

W dalszym ciągu otrzymujemy zdjęcia i sygnały o katastrofalnym utrzymaniu dróg, w większości trudne warunki panują na drogach powiatowych. Tak np. Już pisaliśmy o drodze Dzierzgoń – Żuławka Sztumska, gdzie kilka godzin stały samochody które wpadły do rowu lub po prostu nie były w stanie poruszać się po drodze ze względu na oblodzenie.

Przed chwilą dostaliśmy kolejne zdjęcia, z których wynika, że wspomniany odcinek do Żuławki nie jest jedynym na którym można by śmiało poruszać się na łyżwach. Trudne warunki panują na odcinku drogi powiatowej Dzierzgoń – Mikołajki Pomorskie, apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze.

Z uzyskanych informacji wynika, że na wspomnianym odcinku pojawiła się właśnie piaskarka. Zatem urzędnicy zostali poinformowani o spartańskich warunkach, tylko czy nie za późno ta reakcja?

guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
nick
nick
7 miesięcy temu

Powiat sztumski i ta starosta to nieporozumienie.

komisarz Rex
komisarz Rex
7 miesięcy temu
Reply to  nick

Wszyscy liczyli że śnieg sam zniknie i odwal się od tej Starosty, drogami zarządza kto inny.

mam i ja
mam i ja
7 miesięcy temu

No byle kasa się zgadzała. ch.. z drogami.

Cieszymowo
Cieszymowo
7 miesięcy temu

Teraz trzeba z sobą zabierać łopatę żeby sobie drogę posypać. Masakra jakaś. A już miało być tak dobrze 👎👎👎