21-latek zatrzymany za kradzież kosmetyków o wartości 900 zł.

0
393

Wczoraj policjanci prewencji zatrzymali 21-latka. Mężczyzna trafił w ręce mundurowych chwile po tym, jak z placówki handlowej w Sztumie usiłował ukraść kosmetyki o łącznej wartości około 900 zł. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Wczoraj policjanci prewencji zatrzymali osobę która usiłowała ukraść kosmetyki z placówki handlowej w Sztumie. Pracownicy sklepu poinformowali dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sztumie, że mężczyzna usiłował wynieść przez linie kas perfumy o łącznej wartości około 900 zł.

Kiedy sprawca próbował wyjść z kradzionym towarem, został ujęty przez pracownika sklepu. Funkcjonariusze szybko przyjechali na miejsce i zatrzymali mieszkańca Sztumu. Policjanci pracując nad sprawą ustalili, że ten sam mężczyzna pod koniec stycznia br. z tej samej placówki dokonał kradzieży kosmetyków na kwotę 600 zł. Zatrzymany 21-latek noc spędził w policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał dziś zarzuty do których się przyznał oraz złożył wyjaśnienia. O jego dalszym losie, zadecyduje teraz sąd.

Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP SZTUM.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments