Złamał zakaz zbliżania się do żony, w dodatku miał narkotyki – został zatrzymany

2
571

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dzierzgoniu zatrzymali mężczyznę, który złamał sądowy zakaz zbliżania się do swej małżonki. Na domiar złego mieszkaniec powiatu starogardzkiego miał przy sobie narkotyki. Odpowie teraz przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w trakcie ostatniego weekendu. Funkcjonariusze Posterunku Policji w Dzierzgoniu zostali powiadomieni przez dyżurnego Komendy Powiatowej Policji o mężczyźnie, który miał złamać sądowy zakaz zbliżania się do swojej żony. Udali się pod wskazany adres – na miejscu zastali kobietę i 30 – letniego mężczyznę.

Mężczyzna przyznał się, że posiada sądowy zakaz zbliżania się do żony za znęcanie nad nią. Tłumaczył, że chciał tylko zobaczyć się z dziećmi. W trakcie wykonywanych czynności policjanci znaleźli u mężczyzny narkotyki. Badanie testerem wykazało, że jest to amfetamina.

W związku z niezastosowaniem się do postanowienia sądu oraz posiadaniem narkotyków mężczyzna został zatrzymany, noc spędził w policyjnej celi.

Za złamanie sądowego zakazu zbliżania się oraz posiadanie narkotyków 30-latek odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ona
Ona
1 miesiąc temu

Może by tak najpierw potwierdzić informacje a dopiero później pisać?! Widzę niesprawdzone info

Nick
Nick
1 miesiąc temu
Reply to  Ona

Informacja jest z policji, więc co ty chcesz potwierdzać? Kobieto…