Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami.

2
1284

W miniony weekend kryminalni sztumskiej jednostki zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. 26 oraz 34-latek usłyszeli już zarzuty do których się przyznali. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend Policjanci Ogniwa Kryminalnego Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Sztumie zatrzymali dwóch mężczyzn którzy posiadali przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze pracując na sprawą ustalili, że mężczyźni poruszający się osobowym seatem najprawdopodobniej mogą mieć narkotyki. Mundurowi zauważyli osobowe auto a następnie zatrzymali je do kontroli. W trakcie kontroli kryminalni znaleźli przy 26 i 34-latku woreczki z białym proszkiem. Badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że biała substancja to amfetamina. Mężczyźni zostali zatrzymani. Ponadto w domu 26-latka znaleziono marihuanę.

Mieszkańcy gminy Dzierzgoń usłyszeli już zarzuty do których się przyznali oraz złożyli wyjaśnienia w tej sprawie. O ich dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Za posiadanie narkotyków mężczyznom grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Edek
Edek
1 miesiąc temu

A wy dalej swoje
Jakiś konkretny wynik? Czy znów 1 lub 0.5 grama

mieszkaniec
mieszkaniec
1 miesiąc temu

włączcie światło na słupie na przeciw pomnika. Świetej Ķatarzyny bo to na samym zakręcie jest ciemno i niebezpiecznie.