Zakończyły się działania służb w Szkole Podstawowej w Starym Targu. Nie znaleziono ładunku.

0
1749

AKTUALIZACJA: Jak udało nam się ustalić, pracujący na miejscu policjanci nie znaleźli żadnego ładunku wybuchowego na terenie Szkoły Podstawowej w Starym Targu. Informacja prawdopodobnie została rozesłana do wybranych instytucji na terenie całego kraju.

W ostatnich latach zgłoszeń o ładunkach wybuchowych dostarczanych za pomocą poczty elektronicznej na terenie naszego powiatu było już kilka. Jak do tej pory wszystkie okazały się być fałszywe. Jednak w takich przypadkach służby obowiązują określone procedury i muszą reagować na każdą informację o ładunku bardzo poważnie.

W chwili obecnej zakończyły się już działania straży pożarnej i policji na terenie szkoły. Sprawców tego incydentu będą ustalać teraz mundurowi ze sztumskiej jednostki policji.

[PISALIŚMY WCZEŚNIEJ]⬇⬇⬇

W dniu dzisiejszym służby zostały poinformowane o ładunku wybuchowym w Szkole Podstawowej w Starym Targu. Na miejsce został wysłany patrol policji i straż pożarna. Na chwilę obecną wiadomo, że informacja wpłynęła za pośrednictwem poczty elektronicznej do sekretariatu szkoły.

W treści wiadomości była realna groźba użycia ładunku wybuchowego. Na miejscu pracuje policja oraz straż pożarna, która zabezpiecza miejsce zdarzenia.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments