Rusza remont drogi wojewódzkiej nr 515 w centrum Dzierzgonia.

4
1710

Jak udało nam się ustalić od jutra tj. 2 kwietnia, rozpoczyna się długo wyczekiwany remont drogi wojewódzkiej nr 515 przebiegającej przez Dzierzgoń. Jak wynika z informacji prasowej przesłanej przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku, w pierwszej fazie ma zostać zamknięta ulica Elbląska, Plac Wolności oraz ulica Odrodzenia.

Ruch ma się odbywać wyznaczonymi objazdami, które będą prowadzić przez Mikołajki Pomorskie, Morany oraz Stanowo dla pojazdów powyżej 3,5 t. Jak poinformował nas Urząd Miejski w Dzierzgoniu inwestycja jest bardzo wyczekiwana przez mieszkańców jak również samych urzędników i cieszą się, że wrońcu po tylu latach starań uda się wyremontować główną ulicę miasta. W dniu jutrzejszym przedstawiamy Państwu więcej informacji na temat planowanych objazdów dla mieszkańców miasta.

guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
13 dni temu

Nie rozumiem jednej rzeczy jak remontowana była droga wojewódzka w Mikołajkach Pomorskich to nikt nie organizował objazdów tylko były wahadła a teraz gdy remontuje się drogę w dzierzgoniu to objazd przez Mikołajki i nowo wyremontowaną drogę powiatową z mikołajek do dierzgonia

Jońca Jarosław
Jońca Jarosław
13 dni temu

PRYMA-APRYLIS

Vod
Vod
12 dni temu

Tak tak tak ,a świstak siedzi i zawija w te sreberka.kierownikiem budowy będzie Franciszek Dolas

Marcin
Marcin
12 dni temu

remont? czytaj zaklejenie dziur przez ekpie na zdjeciu?