Na remont DW 515 przyjdzie nam poczekać.

2
492

Wczoraj informowaliśmy Państwa o rozpoczynającym się remoncie drogi wojewódzkiej nr 515 w centrum Dzierzgonia. Niestety ale na tą długo wyczekiwaną inwestycje przyjdzie nam jeszcze poczekać. W chwili obecnej nie znany jest jeszcze termin rozpoczęcia remontu przez inwestora. Wczorajsza informacja była oczywiście primaaprilisowym żartem!

W czwartek (1 kwietnia) obchodzony był w Polsce, ale też w wielu innych krajach, tzw. dzień żartów, czyli prima aprilis. Polega on na robieniu kawałów, celowym wprowadzaniu w błąd oraz nabieraniu. Informacja jaką opublikowaliśmy zelektryzowała mieszkańców, część Państwa od razu domyśliła się, że to żart ale byli też tacy co uwierzyli.

Poniżej informacja z 1 kwietnia.

Jak udało nam się ustalić od jutra tj. 2 kwietnia, rozpoczyna się długo wyczekiwany remont drogi wojewódzkiej nr 515 przebiegającej przez Dzierzgoń. Jak wynika z informacji prasowej przesłanej przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku, w pierwszej fazie ma zostać zamknięta ulica Elbląska, Plac Wolności oraz ulica Odrodzenia.

Ruch ma się odbywać wyznaczonymi objazdami, które będą prowadzić przez Mikołajki Pomorskie, Morany oraz Stanowo dla pojazdów powyżej 3,5 t. Jak poinformował nas Urząd Miejski w Dzierzgoniu inwestycja jest bardzo wyczekiwana przez mieszkańców jak również samych urzędników i cieszą się, że wrońcu po tylu latach starań uda się wyremontować główną ulicę miasta. W dniu jutrzejszym przedstawiamy Państwu więcej informacji na temat planowanych objazdów dla mieszkańców miasta.

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nick
Nick
12 dni temu

Jak jest wyżej napisane objazd przez Morany Stanowi to kto naprawi te drogi po takim nawale pojazdów powyżej 3.5 t.

gary
gary
12 dni temu

Noooo…..ubaw po pachy. Zresztą poziom utrzymany, rok temu też zabłysnęliście.