Osobówka uderzyła w drzewo. Trzy osoby trafiły do szpitala. Droga jest zablokowana.

3
23815

Jak już informowaliśmy na drodze krajowej nr 55 w Sztumskiej Wsi doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem pojazdu osobowego audi A4, którym jechały trzy osoby w wieku 20, 21 i 19 lat. Na miejscu zdarzenia obecnie trwa walka o życie jednego z nich. Do akcji wezwano śmigłowiec LPR. 

Jak informuje nas rzecznik prasowy sztumskiej jednostki policji, do zdarzenia doszło na łuku drogi. W chwili obecnej wiadomo, że pojazdem podróżowały trzy osoby, dwóch mężczyzn w wieku 20 i 21 lat oraz dziewczyna w wieku 19 lat.

St. sierz. Paweł Łyko podkreśla że na miejscu obecnie prowadzone są oględziny pojazdu, zabezpieczane są ślady, które pomogą ustalić przyczyny wypadku.

Najciężej poszkodowany kierowca pojazdu trafi prawdopodobnie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku. Ruch w miejscu zdarzenia jest zablokowany. Policja zaleca objazdy.

PISALIŚMY WCZESNIEJ⬇⬇⬇

Jak informują nas Sztumska Jednostka Straży Pożarnej, w dniu dzisiejszym po godz. 19 doszło do wypadku drogowego w Sztumie na ul. Kwidzyńskiej na DK 55. Z uzyskanych informacji o zdarzeniu wynika, że poszkodowane zostały dwie osoby. Jedna z nich jest zakleszczona. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego, starają się wydostać poszkodowanego z pojazdu.

Na miejscu w chwili obecnej pracuje policja i straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Więcej informacji podamy wkrótce.

guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Spectrum
Spectrum
4 miesięcy temu

Ciekawe ile licznik wyniósł… Eh aby tę osobę uratowali

Smutno
Smutno
4 miesięcy temu
Reply to  Spectrum

Alek dzis odszedł (*)

Ania
Ania
4 miesięcy temu

Widać 3 krzyże w tym miejscu nie dają młodziakom do myślenia. A szkoda.