Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku w Gronajnach.

0
1020

W minioną sobotę wieczorem na drodze powiatowej niedaleko Gronajn doszło do wypadku drogowego. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Autem podróżowało trzech mężczyzn. Śmierć na miejscu poniosło dwóch pasażerów.

Kierujący osobowym peugeotem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie została pobrana od kierowcy krew do analizy pod kątem obecności alkoholu oraz innych substancji niedozwolonych.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku…

Do tragicznego wypadku drogowego doszło na drodze powiatowej niedaleko miejscowości Gronajny. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Autem podróżowało trzech mężczyzn. Śmierć na miejscu poniosło dwóch pasażerów osobowego peugeota, 50-letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Sztum oraz 30-letni mężczyzna, mieszkaniec Sztumu. Kierujący 31-latek, mieszkaniec gm. Sztum z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Na odcinku drogi, na którym doszło do wypadku, pracował prokurator oraz policjanci z ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej. Technik kryminalistyki wykonał zdjęcia oraz zabezpieczył ślady. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments