Święto Policji. Awanse i wyróżnienia dla sztumskich funkcjonariuszy.

1
613

W dniu 22 lipca 2021 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Sztumie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Tego dnia 12 policjantów otrzymało awanse na wyższe stopnie policyjne. Ceremonii przewodniczył Komendant Powiatowy Policji w Sztumie młodszy inspektor Robert Sarpalius, który z okazji obchodzonego święta złożył podziękowania wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za codzienne zaangażowanie w zapewnieniu bezpieczeństwa społeczeństwu.

Dziś o godzinie 12:00 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Sztumie odbył sięuroczysty apel, podczas którego wręczono akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. Ceremonii przewodniczył Komendant Powiatowy Policji w Sztumie młodszy inspektor Robert Sarpalius. Dowódcą uroczystości był funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Sztumie asp. Marek Łoszczuk.

Z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Sztumie awanse na wyższe stopnie służbowe odebrało 12 funkcjonariuszy. Na zakończenie uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Sztumie podziękował policjantom za ich zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków w codziennej służbie i pracownikom Policji za sumienną i rzetelną pracę. Z uwagi na szczególne obostrzenia związane z koronawirusem oraz obowiązującymi restrykcjami, tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w ograniczonym gronie.

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
dzierzgoniak
dzierzgoniak
2 miesięcy temu

gratulacje dla naszego dzielnicowego Mateusza Lepki