[WIDEO] Osobowy nissan uderzył w drzewo. Kierowca z urazem kończyn dolnych zabrany śmigłowcem do szpitala.

0
1137

W miniony weekend sztumscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej 515 niedaleko miejscowości Litewki. Osobowy nissan uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 28-letni kierujący został przetransportowany helikopterem do szpitala w Gdańsku. Podróżujący z nim pasażer, 26-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Sztumie. Obecnie śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek na drodze wojewódzkiej 515 niedaleko miejscowości Litewki. Pracujący na miejscu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sztumie wstępnie ustalili, że 28-letni mężczyzna, kierując osobowym nissanem wyjeżdżając z łuku drogi nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze w skutek czego stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący, 28-letni mieszkaniec powiatu iławskiego z obrażeniami ciała przetransportowano lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala w Gdańsku.

Z kierującym mężczyzną podróżował 26-latek, mieszkaniec powiatu sztumskiego. 26-latka z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Sztumie. Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu zdarzenia ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz sporządzili oględziny rozbitego samochodu. Śledczy wyjaśnią teraz bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci przypominają kierującym o rozsądku i rozwadze oraz dostosowaniu prędkości przy zmieniających się warunkach atmosferycznych.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments