Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych przez ciężarówkę. Policjanci apelują o ostrożność.

2
1376

Starsza kobieta została potrącona przez samochód ciężarowy na jednym z przejść dla pieszych w Sztumie. Poszkodowana została odwieziona do szpitala. Policjanci analizują okoliczności zdarzenia i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o maksymalną ostrożność.

Na jednym ze skrzyżowań ulic w Sztumie starsza kobieta została potrącona przez samochód ciężarowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 53-letni kierujący samochodem ciężarowym nie zauważył 83-letniej kobiety znajdującej się na skrzyżowaniu. Mieszkanka Sztumu z obrażeniami ciała została przewieziona do sztumskiego szpitala, po czym śmigłowcem ratowniczym przetransportowana do kliniki w Gdańsku.

Kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu zdarzenia ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Śledczy wyjaśnią teraz bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Funkcjonariusze przypominają o konieczności zachowania szczególnej ostrożności w rejonie skrzyżowań oraz przejść dla pieszych.

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
6 dni temu

A gdzie tam jest przejście dla pieszych ? 🤦🤣

Nik
Nik
4 dni temu

W Sztumie o dawna piesi zachowywali się jak sw.krowy,a po zmianie przepisów całkowicie wchodzi jeden z drugim nie patrząc co się dzieje