[wideo] Okrągły stół o edukacji w Gmina Dzierzgoń

1
434

W poniedziałek odbył się okrągły stół o edukacji w Gmina Dzierzgoń . Nasze wydarzenie zgromadziło ponad 70 uczestników, w tym władze samorządowe wszystkich szczebli: Wicemarszałka województwa Pomorskie pana Józefa Sarnowskiego , Starostę Sztumskiego pana Leszka Sarnowskiego i Wicestarostę pana Kazimierza Szewczuna, a także Burmistrza Dzierzgonia panią Jolantę Szewczun , bardzo cieszy nas fakt, że w debacie zorganizowanej przez MRM Dzierzgoń wzięło udział tylu znamienitych gości!

W okrągłym stole edukacyjnym także wzięli udział uczniowie szkół z naszego miasta i gminy, Dyrektorzy Szkół i osoby zaangażowane w życie naszej gminy. W trakcie okrągłego stołu uczniowie Dzierzgońskich szkół wypracowali wiele cennych i konstruktywnych wniosków, postulatów oraz przemyśleń, które z pewnością zostaną uwzględnione przez naszych decydentów. Jednocześnie zapewniamy, że będziemy podejmować kolejne tego typu inicjatywy, aby młodzież mogła mieć realny wpływ na życie naszej lokalnej społeczności!

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
dzierzgoniak
dzierzgoniak
3 dni temu

cieszy fakt ,że rosną nam młodzi samorządowcy