KONKURS! Mamy 10 wejściówek do cyrku Astoria w Dzierzgoniu.

0
657

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria w Dzierzgoniu. Dla naszych czytelników mamy 10 wejściówek do rozdania! Wystarczy, że udostępnisz post z naszego facebooka oraz pod postem zaprosisz trzy osoby na wydarzenie.

A my w czwartek poinformujemy zwycięzców naszego konkursu!

W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu” !

Latynoski pokaz hula – hoop zaprezentuje Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina. Będzie też kącik magii i iluzji, który zaprezentuje Havis – najbardziej znany cyrkowy iluzjonista w Polsce, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku !

Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Program artystyczny poprowadzi dla Państwa znakomity konferansjer – Wiesław Jaśkowski !

Sensacja programu ! Oryginalny balans ze szkłem zaprezentuje dobrze znany artysta cyrkowy – Ewaryst ! Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt…

Spektakl Cyrku Astoria Dzierzgoń

ulica Wojska Polskiego obok Targowiska

26.11. /piątek/ – godz. 17:00

Tylko jedno show !

UWAGA! Bilety będą do nabycia w kasie cyrku w dniu przedstawienia. Nie prowadzimy rezerwacji online. Dzieci do lat 2 – wstęp bezpłatny ! Bilety już od 30 zł ! Szczegółowy cennik w kasie cyrku !

Namiot ogrzewany i dezynfekowany ! Prosimy o zabranie ze sobą maseczki !Więcej informacji na fanpage Cyrku na facebooku: Cyrk Astoria

Serdecznie zapraszamy Cyrk Astoria

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments