[WIDEO] Potrzebna pomoc dla pogorzelców z Monasterzysk Wielkich

0
1334

18 listopada po godz. 10 doszło do poważnego pożaru budynku mieszkalnego w Monasterzyskach Wielkich w gminie Stary Dzierzgoń, po mimo szybkiej akcji strażaków starty powstałe w wyniku pożaru są bardzo duże. Budynek został poważnie uszkodzony w wyniku panującego pożaru. W celu odbudowy budynku, została zorganizowana zrzutka. Po niżej publikujemy treść prośby o wsparcie finansowe rodziny w odbudowie domu.

Ciężko jest prosić o pomoc, lecz w tak trudnej chwili dla naszej rodziny, znajomych jest to jedyna nadzieja. W czwartek, 18 listopada, w jednej chwili całe spokojne życie pięcioosobowej rodziny zostało zniszczone przez żywioł. Patrzeć na to jak ktoś traci dach nad głową, jest niewyobrażalnie trudno. Stracili nie tylko dom, ale również poczucie bezpieczeństwa i spokój.

Teraz muszą na nowo poukładać swoje życie, odzyskać przestrzeń do pracy, nauki i normalnego życia. Odzyskanie dachu nad głowa w obecnych czasach jest nie lada wyzwaniem. Spłonęła niewielka część domu, większość natomiast została zalana podczas akcji gaśniczej.

Ze względu na rodzaj materiału, z którego był wykonany dom, nadaje się on tylko do rozbiórki. Nadchodzi zima, więc nie ma czasu na zastanawianie się i kalkulacje, gdyż straty są ogromne.

Z tego powodu tez powstała ta zbiórka. Liczymy na Wasze wsparcie, liczy się każda złotówka, przydadzą się także materiały budowlane, wszystko to co potrzebne jest do odbudowy budynku do zamieszkania. Za każda pomoc będziemy wdzięczni. Mamy nadzieję, że teraz gdy zbliża się okres przedświąteczny, razem wspólnymi siłami uda się nam podarować uśmiech na ich twarzach. Pomóżmy odbudować im dom, na tyle ile jesteśmy w stanie pomoc, zróbmy to pomóżmy. Wiemy, ze ludzi z dobrym sercem jest dużo.

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę.”

LINK DO WPŁATY[kliknij]

O tym jak bardzo była to trudna akcja gaśnicza świadczy również materiał wideo, który pokazuje jak szybko rozprzestrzeniał się ogień w budynku.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments