Akcja policji na terenie Dzierzgonia. Kryminalni zabezpieczyli nielegalny tytoń i narkotyki.

Akcja policji na terenie Dzierzgonia. Kryminalni zabezpieczyli nielegalny tytoń i narkotyki.

Kryminalni zatrzymali 35-latka, który miał w mieszkaniu nielegalny tytoń i papierosy bez akcyzy oraz ukryte w lodówce narkotyki. Sztumscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celno- Skarbowej wczoraj zatrzymali 35-latka, który w miejscu zamieszkania miał 9 kilogramów krajanki tytoniowej, 690 sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz amfetaminę i marihuanę. Teraz grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Wczoraj sztumscy kryminalni oraz funkcjonariusze Służby Celno- Skarbowej udali się w na teren Dzierzgonia, gdzie według posiadanych informacji miała zamieszkiwać osoba posiadająca środki odurzające. W wyniku przeszukania mieszkania przez podejrzanego, w jednej z szafek policjanci ujawnili kilkadziesiąt porcji marihuany.

Nie były to jedyne narkotyki, które miał ukryte mężczyzna. Okazało się, że w lodówce schowana jest amfetamina. W trackie sprawdzania mieszkania okazało się, że mężczyzna ukrywał nie tylko narkotyki , ale także nielegalne wyroby tytoniowe. W sumie funkcjonariusze służby celno- skarbowej zabezpieczyli worki z krajanką tytoniową o łącznej wadze 9 kilogramów, oraz 690 papierosów bez polskich znaków akcyzy.

35-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej jednostki. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz wkrótce usłyszy zarzut wykroczenia karno-skarbowego. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Obraz1

Obraz1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *