Był poszukiwany- wpadł bo nie miał maseczki

Był poszukiwany- wpadł bo nie miał maseczki

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dzierzgoniu podjęli interwencję wobec mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa w jednym z punktów handlowych na terenie miasta. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 27-latek poszukiwany był w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci systematycznie sprawdzają, czy mieszkańcy stosują się do obowiązujących restrykcji. Pomimo wielu apeli o przestrzeganie reżimu sanitarnego i troski o bezpieczeństwo zarówno swoje jak i innych, nadal nie brakuje osób świadomie łamiących przepisy.

W weekend podczas patrolu Dzierzgonia policjanci zauważyli mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa maseczką w jednym z punktów handlowych na terenie miasta. Mundurowi podjęli interwencję wobec mężczyzny. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 27-letni mężczyzna był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenie dotyczące niestosowania się do nakazu zasłaniania ust i nosa został ukarany mandatem. Natomiast za wcześniejsze przewinienia mężczyzna najbliższe pół roku spędzi w zakładzie karnym.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *