Dzierzgońscy policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu sztumskiego, który przy sobie posiadał marihuanę oraz amfetaminę.

Dzierzgońscy policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu sztumskiego, który przy sobie posiadał marihuanę oraz amfetaminę.

Dzierzgońscy policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu sztumskiego, który przy sobie posiadał marihuanę oraz amfetaminę. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Odpowiednie rozpoznanie w lokalnym środowisku oraz informacje, jakimi dysponowali dzierzgońscy stróże prawa doprowadziło do zatrzymania 36-letniego mieszkańca Dzierzgonia. Policjanci późnym wieczorem podczas patrolu miasta zauważyli idącego mężczyznę, który na widok oznakowanego radiowozu zaczął się był bardzo nerwowy, jego zachowanie wskazywało na to, że ma cos do ukrycia. Mundurowi u mieszkańca Dzierzgonia ujawnili zawiniątka z zielonym suszem oraz białym proszkiem. Zabezpieczone zawiniątka poddano badaniu na obecność substancji zabronionych. Okazało się, że jest to marihuana i amfetamina.

Mężczyzna został zatrzymany i już niedługo usłyszał zarzuty. Za posiadanie zabronionych substancji, może mu grozić teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *