I Turniej Profilaktyczny Piłki Nożnej o Puchar Wschodniego Powiśla

I Turniej Profilaktyczny Piłki Nożnej o Puchar Wschodniego Powiśla

W środę na terenie Dzierzgonia zorganizowano I Turniej Profilaktyczny Piłki Nożnej o Puchar Wschodniego Powiśla. Na imprezie nie zabrakło policjantów sztumskiej komendy, którzy dbali o bezpieczeństwo, a także przygotowali stoisko informacyjne, gdzie omawiali podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Turniej był również świetną okazją do promocji zawodu policjanta.

W środę na terenie Dzierzgonia odbył się I Turniej Profilaktyczny Piłki Nożnej o Puchar Wschodniego Powiśla. W spotkaniu uczestniczyli policjanci sztumskiej komendy, którzy dbali o bezpieczeństwo uczestników turnieju, a także prezentowali zawód policjanta. Mundurowi przypominali dzieciom o zasadach udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Turniej był również świetną okazją do promocji zawodu policjanta. Funkcjonariusze opowiadali o pracy policjantów w różnych pionach i zachęcali do wstąpienia w policyjne szeregi. Każdy zainteresowany otrzymał również ulotkę profilaktyczną, komplet informacji o etapach rekrutacji, a także usłyszał odpowiedzi na konkretne pytania związane ze służbą.


380-195432

380-195432

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *