Motocyklista jadący w kierunku Nowin, stracił panowanie nad jednośladem? Policjanci podają szczegóły tragicznego wypadku.

Motocyklista jadący w kierunku Nowin, stracił panowanie nad jednośladem? Policjanci podają szczegóły tragicznego wypadku.

W miniony weekend na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Bągart a Nowiny doszło do wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia, śmierć poniósł kierujący motocyklem. Policjanci obecnie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w minioną sobotę na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Bągart a Nowiny. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że motocyklista jadący w kierunku Nowin, stracił panowanie nad jednośladem, zjechał na pobocze i uderzył w znajdujący się prze drodze przystanek autobusowy.

W wyniku odniesionych obrażeń ciała, 46-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu sztumskiego poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna podróżował sam. Na odcinku drogi, na którym doszło do wypadku, pracował prokurator oraz policjanci z referatu ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej. Technik kryminalistyki wykonał zdjęcia oraz zabezpieczył ślady. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, rozsądek oraz kulturę jazdy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *