Muzyczny Dzień Kobiet w Dzierzgoniu

Muzyczny Dzień Kobiet w Dzierzgoniu

W dniu wczorajszym w sali konferencyjnej Regionalnego Towarzystwa Inwestycyjnego w Dzierzgoniu odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet oraz zbliżającego się Dnia Mężczyzny. Wydarzenie zgromadziło liczną publiczność, która przyszła wspólnie świętować przy dźwiękach znanych i lubianych polskich przebojów.

Na scenie wystąpiła grupa K2 – PROJEKT PIOSENKA, prezentując nastrojowy, pełen energii i emocji koncert. Artyści zaprezentowali program zatytułowany „Dobre, bo nasze”, który jest zbiorem najpiękniejszych polskich utworów łączących pokolenia. W repertuarze znalazły się piosenki dobrze znane publiczności – przeboje, które od lat towarzyszą wielu wspomnieniom i chętnie śpiewane są wspólnie podczas koncertów.

Występ wyróżniały dobre teksty, świetne kompozycje oraz wyjątkowa atmosfera, jaka panowała na sali. Publiczność chętnie włączała się do wspólnego śpiewania, a każda kolejna piosenka wywoływała uśmiechy i sentymentalne wspomnienia.

W skład zespołu K2 – PROJEKT PIOSENKA wchodzą:

  • Gosia Kornas – wokal

  • Bartek Krzywda – instrumenty klawiszowe

  • Wojtek Haza – saksofon

Koncert przebiegł w rytmach polskich, znanych i lubianych przebojów. Publiczność bawiła się znakomicie, nagradzając artystów gromkimi brawami i chętnie śpiewając razem z nimi największe hity. Był to wieczór pełen muzyki, dobrej energii i wspólnego świętowania, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *