Site icon Dzierzgoń Twoje Miasto

[NA ŻYWO] Sesja Rady Miejskiej – Burmistrz Dzierzgonia – „Dementuję plotki, aby ktokolwiek prowadził do prywatyzacji tych podmiotów…”

W Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu trwa właśnie XXXVIII Sesja Rady Miejskiej. W czasie jej obrad w punkcie sprawozdanie z działalności burmistrza włodarz odniosła się do zarzutów kierowanych przez grupę radnych na temat prywatyzowania Zakładu Gospodarki Komunalnej w Dzierzgoniu. Jak powiedziała włodarz –  „Odbyły się zebrania i aktualnie każda ze wspólnot mieszkaniowych może wybrać dowolnego zarządcę z całej Polski, który prowadzi działalność komercyjną nastawioną na duży zysk lub zdecydować się na spółkę Wzgórza Verde gdzie obsługą zajmą się osoby z doświadczeniem zdobytym wcześniej w ZGKiM i pracujące w celu zaspokojenia potrzeb społecznych mieszkańców.

„Osobiście nie rozumiem działań politycznych prowadzonych w celu dezinformacji i wprowadzania chaosu wśród mieszkańców, ale ja zawsze stałam i będę stała murem za mieszkańcami i rzetelną informacją.” – dodała Jolanta Szewczun. 

Poniżej link do śledzenia sesji na żywo! A do tematu powrócimy!

 


Exit mobile version