Naczelnik sztumskiej dochodzeniówki odszedł na emeryturę po 27 latach służby

Naczelnik sztumskiej dochodzeniówki odszedł na emeryturę po 27 latach służby

Wczoraj w związku z odejściem na emeryturę po ponad 27 latach służby, w sztumskiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego asp.sztab. Krzysztofa Felczaka. Podziękowania za wieloletnią pracę Panu Naczelnikowi złożył Komendant Powiatowy Policji w Sztumie inspektor Robert Sarpalius, I I Zastępca Komendanta mł.insp. Remigiusz Wierzba.

Aspirant sztabowy Krzysztof Felczak rozpoczął służbę w policji w 1994 roku. Kilka lat później rozpoczął pracę w Sekcji Dochodzeniowo- Śledczej sztumskiej komendy, z którym był związany do końca służby. W 2011 roku został Zastępcą Naczelnik Wydziału Kryminalnego. Następnie Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego został w 2019 roku. Odznaczony brązową odznaką „Zasłużony policjant” oraz medalem za długoletnią służbę.

Z dniem 21 lutego br., po 27 latach służby, asp.sztab. Krzysztof Felczak odszedł na emeryturę. Z tej okazji w sztumskiej komendzie odbyła się uroczyste spotkanie funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Komendant Powiatowy Policji w Sztumie podziękował Panu Naczelnikowi za wieloletnią i owocną pracę, sprawne dowodzenie podległym wydziałem, profesjonalizm i życzył dalszych sukcesów.

Aspirantowi sztabowemu Krzysztofowi Felczakowi życzymy dużo szczęścia i dalszych sukcesów na nowej drodze.


Fot. Archiwum KPP Sztum

Fot. Archiwum KPP Sztum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *