Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku forda z motocyklem- policjanci apelują o ostrożność.

Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku forda z motocyklem- policjanci apelują o ostrożność.

W piątek policjanci ze Sztumu pracowali na miejscu wypadku drogowego. Kierowca forda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Ranny 45-latek został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci apelują o rozważną jazdę i stosowanie się do znaków drogowych.

Do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty doszło w piątek około godziny 11:30 w Sztumie. Jak wstępnie ustalili policjanci 48-letni kierowca forda nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. W wyniku uderzenia osobówki w jednoślad, motocyklista przewrócił się. Ranny motocyklista został przewieziony do szpitala.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno kierowca forda, jak i kierujący jednośladem byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i apelują do uczestników ruchu o zachowanie ostrożności na drodze. Przyczyną wielu zdarzeń drogowych, do których dochodzi na naszych drogach jest nieudzielanie pierwszeństwa przejazdu.

Dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu przypominamy, że zarówno kierujący jednośladami jak i samochodami powinni pamiętać o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i podstawowych zasad bezpieczeństwa. Wzajemny szacunek użytkowników dróg oraz zwykły zdrowy rozsądek pomoże każdemu bezpiecznie dojechać do celu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *