Nurkowie poszukiwali w jeziorze zaginionego Sebastiana Zdziechowicza

Nurkowie poszukiwali w jeziorze zaginionego Sebastiana Zdziechowicza

Grupa Wodno-Nurkowa z Państwowej Straży Pożarnej z Kościerzyny na prośbę sztumskiej jednostki policji prowadziła prace na jeziorze Zajezierskim. Jak udało nam się ustalić, praca nurków miała związek z poszukiwaniem zaginionego 38-letniego Sebastiana Zdziechowicza, który od 26 lutego nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Grupa nurków penetrowała w wodzie miejsca wskazane przez sztumskich policjantów. Przypomnijmy, że sztumska jednostka policji prowadzi intensywne działania mające na celu ustalić, gdzie znajduje się zaginiony mężczyzna. W tym celu policjanci sprawdzają każdą informację o zaginionym oraz nie wykluczają tych najbardziej dramatycznych przypuszczeń, że mogło dojść do tragedii.

Przypominamy rysopis 38-latka:

Mężczyzna ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy, szczupłą twarz.

W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w czarną kurtkę zimowa z czerwonymi wstawkami, siwą bluzę z kapturem, spodnie, miał też ciemną czapkę z daszkiem, czarne buty oraz miał przy sobie czarną „listonoszkę” z napisem „adidas”.

Policjanci poszukują świadków, którzy widzieli mężczyznę w dniu zaginięcia. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny 4774 13 271, e-mail: komenda.sztum@gd.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji telefon alarmowy 112.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *