Opel Vectra w rowie. Jedna osoba zabrana do szpitala

Opel Vectra w rowie. Jedna osoba zabrana do szpitala

Policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w okolicy miejscowości Stary Dzierzgoń. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że jadący oplem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał do rowu. Kierujący został przewieziony do szpitala.

Wczoraj  o godz.15:50 oficer dyżurny sztumskiej komendy został powiadomiony o wypadku w okolicy miejscowości Stary Dzierzgoń. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pojazd leży na poboczu. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy, medyków oraz strażaków. Po dojeździe na wskazany odcinek drogi policjanci dostrzegli uszkodzony pojazd. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że auto prowadził mieszkaniec powiatu. W pewnym momencie kierujący, na skutek nie dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi zjechał na pobocze. Mężczyzna  z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Kierowco!

Z powodu śliskiej nawierzchni należy zwiększyć czujność i zachować wzmożoną ostrożność. Zmieniające się warunki na drogach nie sprzyjają jeździe. Zadbajmy o to, by bezpiecznie dojechać do celu!


Messenger_creation_a1014391-49cd-495c-a44f-dff2191b6ac1

Messenger_creation_a1014391-49cd-495c-a44f-dff2191b6ac1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *