Pijany i bez prawa jazdy jechał oplem

Pijany i bez prawa jazdy jechał oplem

Policyjna kontrola po raz kolejny uniemożliwiła dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Tym razem do niechlubnego grona nietrzeźwych dołączył 58-letni mieszkaniec powiatu. Mężczyzna jechał oplem mając prawie promil alkoholu w organizmie. Co więcej, sprawdzenie w policyjnych bazach danych wykazało, że nie ma on uprawnienia do kierowania. Teraz grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci sztumskiej  drogówki  w Sztumskiej Wsi zatrzymali do kontroli kierującego oplem. Podczas legitymowania kierującego, policjanci poczuli od niego zapach alkoholu. Wynik badania stanu trzeźwości był jednoznaczny . 58-latek był pijany. Mężczyzna prowadził swój pojazd mając prawie promil alkoholu w organizmie. Co więcej, sprawdzenie w policyjnych bazach danych wykazało, że nie ma on uprawnienia do kierowania.  Policjanci uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę i zabezpieczyli samochód na parkingu strzeżonym.

Teraz finał beztroskiej i nieodpowiedzialnej jazdy będzie w sądzie. 58-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *