Policja i prokuratura wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku w Nowinach.

Policja i prokuratura wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku w Nowinach.

Do późnych godzin wieczornych trwały czynności policji i prokuratury na miejscu śmiertelnego wypadku w Nowinach, gdzie motocyklista z nieznanych przyczyn zjechał z drogi na przeciwległy pas i zderzył się murowaną wiatą przystankową. Jak już informowaliśmy Państwa, do zdarzenia doszło w dniu wczorajszym o godz. 18. Pomimo szybkiej reakcji służb ratunkowych, 46-letniego mieszkańca Gminy Dzierzgoń nie udało się uratować.

Droga powiatowa nr G3125 przez kilka godzin była zablokowana. Jak informuje nas sierż. Paweł Łyko z KPP Sztum – pracujący na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną i dokonali oględzin miejsca zdarzenia. W tej chwili mundurowi prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku.

Z pierwszych ustaleń wynika, że jednoślad poruszał się w stronę Dzierzgonia. Niestety na tą chwilę nie można jednoznacznie podać z jakiego powodu doszło do tej tragedii. Na polecenie prokuratora została zlecona sekcja zwłok, która pozwoli przybliżyć wszystkie okoliczności tej tragedii.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *