Site icon Dzierzgoń Twoje Miasto

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Szpitalnej Wsi.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Szpitalna Wieś. Na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 25-letni kierujący audi najpierw uderzył w volkswagena a następnie odbijając się od auta uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia podróżująca audi pasażerka trafili do szpitala. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pojazdów.

Dyżurny sztumskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze w miejscowi Szpitalna Wieś . Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci sztumskiej drogówki zabezpieczyli miejsce, sporządzili dokumentację fotograficzną i wykonali szkic sytuacyjny, przesłuchali świadków. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 25-letni kierujący samochodem audi nie upewnił się czy może bezpiecznie wykonać manewr wyprzedzania i zderzył się z prawidłowo jadącym volkswagenem a następnie odbił się od auta i uderzył w drzewo.

W wyniku tego zdarzenia pasażerka audi  mieszkanka powiatu iławskiego z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Aktualnie śledczy ustalają szczegóły wypadku.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów.


Sztum-wypadek1

Exit mobile version