Poważny wypadek w  na DW521. Jeden z poszkodowanych stracił nogi.

Poważny wypadek w na DW521. Jeden z poszkodowanych stracił nogi.

Dwóch młodych mężczyzn zostało ciężko rannych w groźnym wypadku drogowym, do jakiego doszło w środę (6 kwietnia) wieczorem na lokalnym odcinku drogi wojewódzkiej nr 521 w miejscowości Ulnowo (gm.Susz).

Około godziny 19:00, w Ulnowie jadący w stronę Susza osobowy mercedes z impetem uderzył w przydrożne drzewo. Auto zostało kompletnie rozbite, dosłownie odpadł cały przód auta, a dwie osoby, które podróżowały samochodem, odniosły ciężkie obrażenia.

Ze wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem Mercedes, 32-latek na prostym odcinku drogi Ulnowo-Susz zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca oraz pasażer przewiezieni zostali do szpitala. Ich stan określa się jako krytyczny. Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wspólnie z technikiem kryminalistyki wyjaśniają okoliczności wypadku.

Jak informuje nas portal Info Iława – Jeden z mężczyzn stracił w tym wypadku nogi, zaś drugi – piłkarz miejscowego zespołu piłkarskiego – także został ciężko ranny. Droga w tym miejscu jest zablokowana, policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego poważnego zdarzenia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *