Przekroczył prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym

Przekroczył prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym

W niedzielę policjanci sztumskiej drogówki zatrzymali kierowcę osobowej skody, który przekroczył prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Kierujący osobówką, 51-letni mężczyzna został ukarany wysokim mandatem oraz pożegnał się z uprawnieniami na okres 3 miesięcy.

17 lipca  policjanci Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sztumie dokonując kontroli prędkości w miejscowości Czernin zatrzymali osobową skodę, którego kierujący przekroczył prędkość o ponad 50 km/h. w terenie zabudowanym. 51-latek, mieszkaniec powiatu gdańskiego za popełnione wykroczenie został ukarany wysokim mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi. Ponadto mężczyzna pożegnał się z uprawnieniami do kierowania na trzy miesiące.

W tym roku sztumscy mundurowi zatrzymali 13 praw jazdy na nadmierna prędkość w terenie zabudowanym. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożna jazdę. Dobre warunki atmosferyczne, mały ruch, czy kilka pasów ruchu w jednym kierunku nie zwalniają nas z przestrzegania ograniczeń prędkości obowiązujących na danym terenie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *