[ZDJĘCIA] Śmiertelny wypadek w Koślince. Nie żyje 20-letnia mieszkanka powiatu sztumskiego.

[ZDJĘCIA] Śmiertelny wypadek w Koślince. Nie żyje 20-letnia mieszkanka powiatu sztumskiego.

Jak pisaliśmy wcześniej, w miejscowości Koślinka (Gm. Sztum) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Po mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej przez ratowników medycznych i strażaków, nie udało się uratować kierującej 20-latki.  Na miejscu lądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gdańska. 

Jak poinformował nas rzecznik sztumskiej jednostki policji, w wyniku poniesionych obrażeń kierująca kobieta poniosła śmierć na miejscu. W chwili obecnej droga na odcinku Sztum – Koślinka jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci którzy wykonują oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczają ślady. W niedługim czasie w miejscu wypadku pojawi się prokurator, pod którego nadzorem będą prowadzone dalsze czynności.

 


6 thoughts on “[ZDJĘCIA] Śmiertelny wypadek w Koślince. Nie żyje 20-letnia mieszkanka powiatu sztumskiego.

  1. Powiedzcie mi JAK…. JAK WAM LUDZIE NIE WSTYD. Pisać, ze „jednego durnego kierowcę mniej”. Wypadek to wypadek. Nie kierowałeś, nie wiesz- nigdy się nie wie. Ciekawe, czy jeśli w Waszej rodzinie zdarzy się wypadek i ktoś zginie, też huczycie po internecie pisząc, ze jednego debila mniej?!
    Takiego typu teksty zostawcie w swojej głowie i nie upublicznianie podejścia tak niskich lotów. Szanujcie ludzi, których to dotyka i życzcie SOBIE SAMYM cholernego szczęścia, ze się możecie “pochwalić” waszym debilstwem i brakiem wyobraźni w internecie.
    Boże
    Ze jeszcze naprawdę są tacy ludzie, to nie wierze ….

    1. Widzę, że empatia u Ciebie plasuje się na wysokim poziomie. Zastanów się co czuje Jej Rodzina czytając ten bezmyślny komentarz. Nie znasz sytuacji, a zatem nie oceniaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *