st. ogn. Karol Kołodziejewski kończy służbę w PSP w Sztumie. Koledzy dziękują za lata współpracy!

st. ogn. Karol Kołodziejewski kończy służbę w PSP w Sztumie. Koledzy dziękują za lata współpracy!

W sztumskiej straży pożarnej st. ogn. Karol Kołodziejewski przepracował 20 lat. Swoją przygodę z pożarnictwem rozpoczął jeszcze jako ochotnik w Ochotniczej Straży Pożarnej w Mikołajkach Pomorskich. W 2003 roku wstąpił do służby zawodowej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie, po przejściu specjalistycznego kursu w Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia w Słupsku uzyskał stopień strażaka i rozpoczął służbę w jednostce.

Przez wszystkie lata zdobywał doświadczenie zawodowe uczestnicząc w akcjach ratowniczo-gaśniczych, kursach i szkoleniach. Dzięki zaangażowaniu i poświęceniu został awansowany na wyższe stopnie służbowe. Dziś po 20 latach służby st. ogn. Karol Kołodziejewski żegna się z formacją oraz mundurem i przechodzi na zaopatrzenie emerytalne.

Z tej okazji koledzy z jednostki, a dokładnie z pierwszej zmiany. Chcieli podziękować swojemu koledze na lata służby.

W imieniu całej zmiany I chcielibyśmy serdecznie podziękować st. ogn. Karolowi Kołodziejewskiemu za wspólną służbę. Twoje zaangażowanie oraz wypełnianie obowiązków zawodowych będą wzorem dla młodych adeptów pożarnictwa. Jednostka traci wartościowego pracownika i wybitnego funkcjonariusza. Przez te 20 lat zrobiłeś wiele dla jednostki za co jesteśmy wdzięczni. 

My również dziękujemy za lata pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sztumskiego. I życzymy spełnienia marzeń na zasłużonej emeryturze.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *