Strażacy przez kilka godzin usuwali zwierzęce odpady z DW nr 515.

Strażacy przez kilka godzin usuwali zwierzęce odpady z DW nr 515.

Duże utrudnienia napotkały dziś kierowców poruszających się po drodze wojewódzkiej nr 515 w Dzierzgoniu, wszystko za sprawą nieczystości jakie wyleciały z naczepy pojazdu ciężarowego. Służby pierwszą informację o zagrożeniu otrzymały po godz. 14.

Na miejsce zostały wezwane trzy jednostki straży pożarnej z Dzierzgonia, Starego Dzierzgonia oraz ze Sztumu. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz pomoc przy uprzątnięciu rozrzuconych resztek drobiu z ulicy, następnie umycie specjalnym detergentem odtłuszczającym drogę. Na miejscu razem ze strażakami działała również firma, do której należał pojazd z którego wyleciały nieczystości.

Użytkownicy drogi wojewódzkiej nr 515 musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami, bowiem na czas prowadzonych działań droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Przypomnijmy, że do podobnego zdarzenia doszło w kwietniu tego roku na ul. Odrodzenia w Dzierzgoniu.

 


One thought on “Strażacy przez kilka godzin usuwali zwierzęce odpady z DW nr 515.

  1. A czy to w takich naczepach przewozi się tego typu ładunki ? No chyba to kategoria jest że w specjalistycznych naczepach powinno się przewozić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *